Сьогодні зранку на вул. Устияновича, 5 трапилася пожежа на котельні від НУ «Львівська політехніка»." /> Сьогодні зранку на вул. Устияновича, 5 трапилася пожежа на котельні від НУ «Львівська політехніка»."> Сьогодні зранку на вул. Устияновича, 5 трапилася пожежа на котельні від НУ «Львівська політехніка»." />

У "Львівській політехніці" зірвало дах

logo
У "Львівській політехніці" зірвало дах - главная фотография

Сьогодні зранку на вул. Устияновича, 5 трапилася пожежа на котельні від НУ «Львівська політехніка». Внаслідок вибуху оператор котельні 1949 року народження отримав тілесні ушкодження.
«У котельні пошкоджено дах, котел, автоматика котельні. Потерпілого бригадою швидкої медичної допомоги у стані середнього ступеня важкості було доставлено до комунальної 8-ї міської клінічної лікарні. Внаслідок події без тепла залишились 17 корпусів НУ «Львівська політехніка» та будинок органної музики. Причини події – з’ясовуються», – йдеться в повідомленні на управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.
За фактом вибуху у котельні від НУ «Львівська політехніка» співробітники Галицького райвідділу міліції Львова відкрили кримінальне провадження за ознаками ст. 270 (Порушення встановлених вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України.

Оставить свой комментарий: