Через бездіяльність Львівської міської ради в бюджет міста не отримано понад 16 млн. грн. - повідомили у прес-службі прокуратури Львова." /> Через бездіяльність Львівської міської ради в бюджет міста не отримано понад 16 млн. грн. - повідомили у прес-службі прокуратури Львова."> Через бездіяльність Львівської міської ради в бюджет міста не отримано понад 16 млн. грн. - повідомили у прес-службі прокуратури Львова." />

Прокуратура спіймала мерію Львова на втраті 16 мільйонів гривень

logo
Прокуратура спіймала мерію Львова на втраті 16 мільйонів гривень - главная фотография

Через бездіяльність Львівської міської ради в бюджет міста не отримано понад 16 млн. грн. - повідомили у прес-службі прокуратури Львова. Прокуратурою Львова виявлено порушення вимог земельного законодавства посадовими особами Львівської міської ради. Останні з 2011 року не вживають ефективних заходів для переукладення відповідно до діючої грошової оцінки 740 договорів оренди земельних ділянок, в тому числі 577 - з юридичними особами на суму понад 33 млн. грн.
Враховуючи те, що з 2011 року розмір середньої грошової оцінки землі зріс у 1,5 рази, в бюджет міста внаслідок бездіяльності ЛМР торік, згідно з інформацією Державної податкової служби у Львівській області, не отримано понад 16 млн. грн.
Крім цього, ЛМР не розірвано 20 договорів оренди земельних ділянок з підприємствами-банкрутами, що систематично не сплачують орендну плату.
Не розірваними залишаються також 3 договори оренди земель із суб’єктами господарювання, які ліквідовані та зняті з державної реєстрації.
На усунення таких порушень законності, прокуратурою Львова внесено подання Львівському міському голові з вимогою притягнути винних осіб до відповідальності.
Нагадаємо, у 2012 році за наслідками розгляду 53 подань, внесених органами прокуратури міста Львова, до відповідальності за порушення земельного законодавства притягнуто 42 посадовці органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.

Оставить свой комментарий: