Міністерство юстиції України зареєструвало партію «Самопоміч». Про це повідомляється на сайті Державної реєстраційної служби України." /> Міністерство юстиції України зареєструвало партію «Самопоміч». Про це повідомляється на сайті Державної реєстраційної служби України."> Міністерство юстиції України зареєструвало партію «Самопоміч». Про це повідомляється на сайті Державної реєстраційної служби України." />

Мін’юст таки зареєстрував партію львівського мера

logo
Мін’юст таки зареєстрував партію львівського мера - главная фотография

Міністерство юстиції України зареєструвало партію «Самопоміч». Про це повідомляється на сайті Державної реєстраційної служби України.
Міський голова Львова Андрій Садовий підтвердив, що цього разу зареєстровано справжню «Самопоміч», а не клон, як це було раніше.
«У Міністерстві юстиції зареєстровано партію "Самопоміч". Відтепер офіційно працюємо і впроваджуємо в українську політику ідеологію християнської моралі та здорового глузду. Нашим друзям, які так перейнялись ідеями "Самопомочі", що вирішили і собі створити партію з такою ж назвою, передаю вітання та побажання плідної праці», - написав у своїй сторінці Facebook Андрій Садовий.
Нагадаємо, раніше з’явилась інформація, що Міністерство юстиція зареєструвало клона партії «Самопоміч», де лідером був зазначений невідомий широкому загалу Степан Кудеренко. Як з’ясувалось згодом, двоє з п’яти членів Центральної ради клона «Самопомочі» мають стосунок до ВО «Свобода». Однак, така дія на випередження не зашкодила реєстрації в Мін’юсті «Самопомочі» Садового, оскільки оригінальна назва партії відрізняється від клонованої, а саме – Політична партія «Партія «Самопоміч» (лідер Андрій Садовий) і Політична партія «Самопоміч» (лідер Степан Кудеренко).

Оставить свой комментарий: