Інтернет-сторінка Львівської обласної ради обходиться в рік у 61 тис. грн. Про це в коментарі журналістам розповіла депутат Львівської обласної ради Ганна Костюк." /> Інтернет-сторінка Львівської обласної ради обходиться в рік у 61 тис. грн. Про це в коментарі журналістам розповіла депутат Львівської обласної ради Ганна Костюк."> Інтернет-сторінка Львівської обласної ради обходиться в рік у 61 тис. грн. Про це в коментарі журналістам розповіла депутат Львівської обласної ради Ганна Костюк." />

Сайт Львівської облради коштує 61 тисячу гривень на рік

logo
Сайт Львівської облради коштує 61 тисячу гривень на рік - главная фотография

Інтернет-сторінка Львівської обласної ради обходиться в рік у 61 тис. грн. Про це в коментарі журналістам розповіла депутат Львівської обласної ради Ганна Костюк.
«Це дуже великі суми, бо Інтернет-сторінка – це 1,5 тис. грн в рік за реєстрацію, ну і ще якісь накладні витрати на внесення і поновлення, але не 61 тисяча», – зазначила депутат.
«Коли ми говоримо про видатки Верховної Ради і мені б дуже хотілося, щоб Львівська обласна рада не уподібнювалася їй. Ми спостерігаємо, що видатки на утримання облради і виконавчого апарату збільшуються щороку. Попереднього року сума на протокольно-масові заходи становила 250 тисяч, цього року вже 550 тисяч. І облдержадміністрації ми також повинні надати суму в 550 тисяч», – розповіла Ганна Костюк.
Вона розповіла, що у видатки облради входить сума на утримання Асоціації рад Львівщини та асоціації „Регіон Карпати”.
„Аналізуючи витрати на утримання цих структур, я можу сказати, що ми в обласній раді чомусь повинні утримувати громадські організації, а віддачі ми не маємо ніякої”, – сказала Ганна Костюк. За її словами, на одну із цих організацій минулого року виділили 0,5 млн грн.
Депутат вважає, що 1,6-1,7 млн із витрат на обласну раду можна було б пере направити на інші витрати.
Нагадаємо, депутати Львівської облради 28 грудня на засіданні прийняли бюджет області на 2013 рік. На свої потреби депутати виділили 8,1 млн. грн.

Оставить свой комментарий: