Довибори до Львівської обласної ради призначено на 27 січня 2013 року, але чи вони відбудуться невідомо, адже грошей на це у бюджеті не передбачено." /> Довибори до Львівської обласної ради призначено на 27 січня 2013 року, але чи вони відбудуться невідомо, адже грошей на це у бюджеті не передбачено."> Довибори до Львівської обласної ради призначено на 27 січня 2013 року, але чи вони відбудуться невідомо, адже грошей на це у бюджеті не передбачено." />

Львівська облрада проситиме уряд виділити грошей на проведення довиборів

logo
Львівська облрада проситиме уряд виділити грошей на проведення довиборів - главная фотография

Довибори до Львівської обласної ради призначено на 27 січня 2013 року, але чи вони відбудуться невідомо, адже грошей на це у бюджеті не передбачено. Про це розповів голова бюджетної комісії Львівської облради Ярослав Качмарик.
За його словами, на довибори семи депутатів до облради потрібно 7 млн. грн., але їх ніде взяти, бо у бюджеті області є більш нагальні статті видатків.
«Коли ми звернулися до Центральної виборчої комісії, нам відповіли, що фінансування виборів повинно відбуватися з бюджету того рівня, на якому відбуваються вибори. Тобто, з обласного бюджету. А у бюджеті Львівської області є більш нагальні статті видатків, до прикладу освіта, медицина, тощо», – повідомив Качмарик.
У зв’язку з цим, Львівська облрада звернеться до уряду, аби та виділила відповідну суму грошей на проведення довиборів до ЛОР.

Оставить свой комментарий: