Виконавчий комітет Львівської міської ради вніс зміни до міського бюджету Львова на загальну суму близько 20 млн. грн." /> Виконавчий комітет Львівської міської ради вніс зміни до міського бюджету Львова на загальну суму близько 20 млн. грн."> Виконавчий комітет Львівської міської ради вніс зміни до міського бюджету Львова на загальну суму близько 20 млн. грн." />

Львів отримав майже 20 мільйонів субвенцій від держави

logo
Львів отримав майже 20 мільйонів субвенцій від держави - главная фотография

Виконавчий комітет Львівської міської ради вніс зміни до міського бюджету Львова на загальну суму близько 20 млн. грн.
Згідно зі змінами, 18,6 млн. грн додаткових субвенцій з державного бюджету спрямовано на оплату житлово-комунальних послуг для ЛМКП «Теплоенерго» і ЛМКП «Львівводоканал», ще 506,1 тис. грн – на компенсацію за пільговий проїзд електротранспортом окремих категорій громадян. Субвенцію з обласного бюджету в розмірі 49,4 тис. грн спрямовано на надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим Львова.
Крім того, відбулося зменшення субвенцій з державного бюджету: на 186,6 тис. грн на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг і на 1,4 млн. грн – на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям і дітям-інвалідам.
Невикористані кошти з субвенції з державного бюджету на пільги ветеранам війни в сумі 338,3 тис. грн спрямовано на компенсацію за пільговий проїзд електротранспортом окремих категорій громадян.
За рахунок перерозподілу видатків на управління Личаківська і Шевченківська районні адміністрації отримали 81,6 тис. грн.

Оставить свой комментарий: