Міські комунальники вимагають встановити загальнобудинкові лічильники води у кожному будинку Львова." /> Міські комунальники вимагають встановити загальнобудинкові лічильники води у кожному будинку Львова."> Міські комунальники вимагають встановити загальнобудинкові лічильники води у кожному будинку Львова." />

З наступного року львів’яни за воду будуть плати за двома лічильниками

logo
З наступного року львів’яни за воду будуть плати за двома лічильниками - главная фотография

Міські комунальники вимагають встановити загальнобудинкові лічильники води у кожному будинку Львова. Переконують, що такі прилади обліку покажуть точно, скільки львів’яни використовують води. Однак загальнобудинкові та квартирні лічильники відрізняються класами, тому будуть різні показники і відповідно – різна оплата, – кажуть експерти.
У 16 львівських будинках лише за листопад різниця використаної води за квартирними лічильниками та за загальнобудинковими – 16 тисяч гривень. У комунальників є два пояснення: це сума за крадену воду, а також через різницю показників у лічильниках. Тому що загальнобудинкові іншого класу, ніж квартирні, а тому утворюють похибки у цифрах.
Як розповідають чиновники, вся потуга держави і, місцевого самоврядування зокрема, - міліція, прокуратура, СБУ, численні інспекції та держкомітети, - безсилі перед метикуватим львів'янином з магнітиком у руках. І цей метикуватий львів'янин час до часу прикладає цей же магнітик  до водолічильника і той "вмирає!": вода з крана біжить, а лічильник не крутиться.
З цієї ж причини, Львівводоканал"розробляє та збирається затвердити до літа індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для кожного будинку.

Оставить свой комментарий: