Центр Львова потонув у корку – через слідчий експеримент

logo
Центр Львова потонув у корку – через слідчий експеримент - главная фотография

Через перекриття вул. Князя Романа в центрі Львова, де міліція проводить відтворення подій замаху на «Вову Морду», утворився величезний затор.
Рух транспорту повністю заблоковано від перехрестя вулиць Князя Романа–Івана Франка. У заторі стоять трамваї, маршрутки і приватні автомобілі. Водії масово обурюються, чому в будній день, напередодні Дня св. Миколая, коли чимало людей вирушили за покупками, у час пік міліція вирішила проводити експерименти й перекривати вулицю.
Нагадаємо, 24 серпня 2012 року близько 14:00 у центрі Львова на вулиці Князя Романа невідомі розстріляли позашляховик «Volvo». На місці події загинула одна особа, інша потрапила до реанімації. Потерпілий – один з кримінальних авторитетів у Львові. Міліція за фактом вбивства і замаху на вбивство порушила кримінальну справу за ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України.
Автомобіль, з якого стріляли зловмисники, знайшли 25 серпня у лісопосадці поблизу села Підберізці Пустомитівського району. ГУ МВС у Львівській області оголосило про винагороду за інформацію про напад на Вову Морду.

Оставить свой комментарий: