12 грудня виконано рішення господарського суду Львівської області, яким задоволено позов прокурора Личаківського району Львова про розірвання договору оренди земельної " /> 12 грудня виконано рішення господарського суду Львівської області, яким задоволено позов прокурора Личаківського району Львова про розірвання договору оренди земельної "> 12 грудня виконано рішення господарського суду Львівської області, яким задоволено позов прокурора Личаківського району Львова про розірвання договору оренди земельної " />

Суд повернув у власність громади Львова 3,2 гектара землі вартістю 19,4 млн. грн.

logo
Суд повернув у власність громади Львова 3,2 гектара землі вартістю 19,4 млн. грн. - главная фотография

12 грудня виконано рішення господарського суду Львівської області, яким задоволено позов прокурора Личаківського району Львова про розірвання договору оренди земельної ділянки в м. Винники та скасування запису про його державну реєстрацію, повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.
Нагадаємо, прокуратура Личаківського району під час перевірки дотримання вимог земельного законодавства з’ясувала, що ТзОВ «Торговий дім «Біоніка» в місті Винники використовувало земельну ділянку площею 3,2 га загальною вартістю 19 мільйонів 400 тисяч гривень. Здійснювало це на підставі договору оренди, який уклало з міською радою ще 2008 року у зв’язку з набуттям права власності на об’єкт незавершеного будівництва.
Водночас договір купівлі-продажу цього нерухомого майна суди визнали недійсним, а рішенням господарського суду Львівської області позов прокурора Львова в інтересах Міністерства охорони здоров’я України в особі ДАК «Укрмедпром» до ТзОВ «Торговий дім «Біоніка» про скасування державної реєстрації права власності на майновий комплекс задоволено. Відтак вказаний об’єкт зареєстровано за державою.
З огляду на це, прокуратура Личаківського району Львова подала вищевказаний позов у господарський суд Львівської області.
У підсумку земельну ділянку вартістю 19,4 мільйона гривень, повернуто територіальній громаді.

Оставить свой комментарий: