Прокуратура Львівської області подала у Львівський окружний адміністративний суд позов до виконавчого комітету Львівської міської ради про визнання протиправним та скас" /> Прокуратура Львівської області подала у Львівський окружний адміністративний суд позов до виконавчого комітету Львівської міської ради про визнання протиправним та скас"> Прокуратура Львівської області подала у Львівський окружний адміністративний суд позов до виконавчого комітету Львівської міської ради про визнання протиправним та скас" />

Прокуратура буде судитися з міськрадою Львова

logo
Прокуратура буде судитися з міськрадою Львова - главная фотография

Прокуратура Львівської області подала у Львівський окружний адміністративний суд позов до виконавчого комітету Львівської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 26.10.2012 № 737 «Про розроблення детального плану території району забудови на вул. Кримській». Про це 10 грудня повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.
За думкою прокуратури, рішення виконавчого комітету Львівської міськради суперечить вимогам чинного законодавства та підлягає скасуванню, оскільки дозволу на розроблення детального плану території району забудови на вул. Кримській, а також подальша забудова вказаної земельної ділянки, запланована на землях природно-заповідного фонду, а саме в межах парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення парк «Снопківський» загальною площею 36,36 га.

Оставить свой комментарий: