За хабарництво засуджено двох колишніх керівників Управління Держкомзему у місті Львові, які звинувачувалися у неодноразовому вимаганні та одержанні хабарів." /> За хабарництво засуджено двох колишніх керівників Управління Держкомзему у місті Львові, які звинувачувалися у неодноразовому вимаганні та одержанні хабарів."> За хабарництво засуджено двох колишніх керівників Управління Держкомзему у місті Львові, які звинувачувалися у неодноразовому вимаганні та одержанні хабарів." />

У Львові засуджено двох колишніх керівників Держкомзему

logo
У Львові засуджено двох колишніх керівників Держкомзему - главная фотография

За хабарництво засуджено двох колишніх керівників Управління Держкомзему у місті Львові, які звинувачувалися у неодноразовому вимаганні та одержанні хабарів. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.
Так, вироком Шевченківського районного суду колишніх начальника Управління Держкомзему в місті Львові та його першого заступника засуджено відповідно на 7 і 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, строком на 3 роки, з конфіскацією майна.
Зазначимо, прокуратура Львівської області пред`явила останнім обвинувачення у вимаганні та одержанні від 23 громадян хабарів на загальну суму понад 28 тисяч гривень та 150 доларів США. За це вони обіцяли пришвидшити процес розгляду ними відповідної землевпорядної документації та погодження технічної документації із землеустрою.

Оставить свой комментарий: