Голова Львівської ОДА попередив начальника Головного управління освіти і науки Львівської ОДА Михайла Брегіна та інших чиновників від освіти про відповідальність за зри" /> Голова Львівської ОДА попередив начальника Головного управління освіти і науки Львівської ОДА Михайла Брегіна та інших чиновників від освіти про відповідальність за зри"> Голова Львівської ОДА попередив начальника Головного управління освіти і науки Львівської ОДА Михайла Брегіна та інших чиновників від освіти про відповідальність за зри" />

Головний освітянин Львівщини може позбутися посади через незадовільне харчування дітей

logo
Головний освітянин Львівщини може позбутися посади через незадовільне харчування дітей - главная фотография

Голова Львівської ОДА попередив начальника Головного управління освіти і науки Львівської ОДА Михайла Брегіна та інших чиновників від освіти про відповідальність за зрив харчування школярів.
Як повідомив голова Львівської ОДА, зараз триває розслідування ситуації зі зривом харчування школярів, після його завершення будуть прийняті рішення.
«Ми розглядаємо питання відповідальності чиновників за зрив харчування в дитячих установах. Якщо персональна вина в тому, що діти не харчувалися, є будь-якого чиновника – він має бути звільнений. Я попередив усіх про відповідальність», – повідомив Костюк.
Нагадаємо, у школах Львівщини припиняють безкоштовне гаряче харчування для учнів початкових класів через відсутність фінансування.
Зокрема, така ситуація склалася в Городоцькому районі Львівщини. Батьків школярів молодших класів попередили, що через відсутність грошей дітям не даватимуть безкоштовно гарячі обіди. Отож, учні зможуть поїсти тільки за гроші. Така ситуація буде до лютого.

Оставить свой комментарий: