Обраний депутатом Верховної Ради по мажоритарному округу президент "Корпорації КРТ" Ярослав Дубневич вирішив вступити у фракцію партії УДАР." /> Обраний депутатом Верховної Ради по мажоритарному округу президент "Корпорації КРТ" Ярослав Дубневич вирішив вступити у фракцію партії УДАР."> Обраний депутатом Верховної Ради по мажоритарному округу президент "Корпорації КРТ" Ярослав Дубневич вирішив вступити у фракцію партії УДАР." />

Львівський олігарх вирішив приєднатися до Кличка

logo
Львівський олігарх вирішив приєднатися до Кличка - главная фотография

Обраний депутатом Верховної Ради по мажоритарному округу президент "Корпорації КРТ" Ярослав Дубневич вирішив вступити у фракцію партії УДАР. Про це він повідомив журналістам у Львові.
"Я написав заяву про вступ у фракцію" УДАР ", - сказав Дубневич.
За його словами, він вибрав саме цю фракцію, оскільки в інших фракціях, зокрема, у "Батьківщині" і "Свободі", Львівська область буде представлена ​​великою кількістю депутатів.
Також Дубневич зазначив, що зустрічався з Кличком і обговорював з ним свою передвиборчу програму. Крім того, він не виключає свій вступ у партію "УДАР".
Нагадаємо, Дубневич виграв вибори Ради в окрузі № 120 у Львівській області, який включає в себе Городоцький, Мостиський та частина Самбірського району Львівської області.

Оставить свой комментарий: