Районний суд Львова задовольнив позов громадської організації і призупинив роботу евакуаторів у місті." /> Районний суд Львова задовольнив позов громадської організації і призупинив роботу евакуаторів у місті."> Районний суд Львова задовольнив позов громадської організації і призупинив роботу евакуаторів у місті." />

У Львові заборонили евакуатори

logo
У Львові заборонили евакуатори - главная фотография

Районний суд Львова задовольнив позов громадської організації і призупинив роботу евакуаторів у місті.
Зокрема, у Львові машини з вулиць півроку забирали, не маючи на це законних підстав, а повертали лише після сплати 300 гривень.
Так, заступник голови організації "Спас" Андрій Федчишин припаркував свій автомобіль у місці, яке не порушує правил дорожнього руху. Коли чоловік прийшов і не побачив свого авто, звернувся до міліції, слідчі якої знайшли на асфальті наліпку евакуатора.
Він відмовився платити гроші фірмі, яка евакуювала його машину, а згодом звернувся до суду із позовом.
Водночас, у міській раді до суду подали зустрічний позов. Чиновники переконані, що іншого способу довести водіям, що припарковані у будь-яких місцях автівки паралізують роботу громадського транспорту, немає.
Водії кажуть, що яке авто забирати вирішують водії евакуаторів, а не працівники ДАІ чи МНСники.
У конфлікт уже втрутилася і прокуратура, де стверджують, що забирати авто можна лише у присутності власника, який підпише складений інспектором ДАІ протокол.

Оставить свой комментарий: