За даними управління статистики, в органах державного управління Львівської області працюють близько 32 тис. осіб. З них майже 6 тис." /> За даними управління статистики, в органах державного управління Львівської області працюють близько 32 тис. осіб. З них майже 6 тис."> За даними управління статистики, в органах державного управління Львівської області працюють близько 32 тис. осіб. З них майже 6 тис." />

Третина посадовців місцевого самоврядування на Львівщині не мають вищої освіти

logo
Третина посадовців місцевого самоврядування на Львівщині не мають вищої освіти - главная фотография

За даними управління статистики, в органах державного управління Львівської області працюють близько 32 тис. осіб. З них майже 6 тис. осіб, або 17,6%, склали  працівники, які мають статус посадових осіб органів місцевого самоврядування.
При цьому, повну вищу освіту має 70% посадових осіб органів місцевого самоврядування. Серед керівників цей показник складає 68,4% та 71,1% – серед спеціалістів. Найнижче значення цього показника спостерігалося серед звичайних спеціалістів - 50,1%. Поряд з тим, 28,6% посадових осіб мають неповну вищу освіту.
Варто зазначити, що кількість службовців органів місцевого самоврядування за останні десять років зросла в 1,6 раза, або на 2,2 тис. осіб, що  пов’язано з активною розбудовою державних інституцій.

Оставить свой комментарий: