За результатами проведеної перевірки, прокуратурою Львова виявлено ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 КК України (заволодіння майном в особли" /> За результатами проведеної перевірки, прокуратурою Львова виявлено ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 КК України (заволодіння майном в особли"> За результатами проведеної перевірки, прокуратурою Львова виявлено ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 КК України (заволодіння майном в особли" />

Прокуратура Львова розпочала розслідування за фактом розкрадання 3 млн освітніх коштів

logo
Прокуратура Львова розпочала розслідування за фактом розкрадання 3 млн освітніх коштів - главная фотография

За результатами проведеної перевірки, прокуратурою Львова виявлено ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 КК України (заволодіння майном в особливо великих розмірах), у діяльності посадових осіб відділу освіти Галицького району міста. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Львова.
Зокрема, з’ясовано, що останні упродовж січня 2010 – червня 2012 року незаконно заволоділи коштами міського бюджету у сумі 3 млн. грн.
Для цього вони систематично вносили до відповідних фінансових документів завідомо недостовірну інформацію про завищені суми нарахованих заробітних плат працівникам освітніх закладів Галицького району Львова.
Відтак, вказане кримінальне правопорушення прокуратурою Львова зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань.
Матеріали для проведення досудового розслідування скеровано у слідчий відділ Галицького РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області.


Оставить свой комментарий: