Галицький районний суд Львова відкрив провадження у справі за позовом ГО «Суспільно правозахисний актив справедливість» до Львівського міськвиконкому про визнання проти" /> Галицький районний суд Львова відкрив провадження у справі за позовом ГО «Суспільно правозахисний актив справедливість» до Львівського міськвиконкому про визнання проти"> Галицький районний суд Львова відкрив провадження у справі за позовом ГО «Суспільно правозахисний актив справедливість» до Львівського міськвиконкому про визнання проти" />

Законність львівських евакуаторів визначить суд

logo
Законність львівських евакуаторів визначить суд - главная фотография

Галицький районний суд Львова відкрив провадження у справі за позовом ГО «Суспільно правозахисний актив справедливість» до Львівського міськвиконкому про визнання протиправним та скасування рішення №388 від 01.06.2012 щодо відновлення роботи евакуаторів. Про це повідомили у ГО «СПАС». Слухання справи призначене на 26 листопада.
«В ГО «СПАС» чітко розуміють, збір коштів з водіїв за евакуацію авто у Львові – аферизм. А евакуацію автомобілів можна прирівняти до викрадення приватного майна. Сума у 290 грн, яка вимагається у водіїв, не підтверджена жодними нормативно-правовими документами», – йдеться у повідомленні.
Судовому позову передували скарги ГО «СПАС» до прокуратури. Проте, відповідних дій від прокуратури вчинено не було. Таким чином,  ГО «СПАС» залучила прокуратуру у якості третьої сторони в суд.

Оставить свой комментарий: