Прокуратурою міста внесено подання міському голові Львова з вимогою провести службове розслідування та притягнути винних осіб «Львівводоканалу» до дисциплінарної відпов" /> Прокуратурою міста внесено подання міському голові Львова з вимогою провести службове розслідування та притягнути винних осіб «Львівводоканалу» до дисциплінарної відпов"> Прокуратурою міста внесено подання міському голові Львова з вимогою провести службове розслідування та притягнути винних осіб «Львівводоканалу» до дисциплінарної відпов" />

Прокуратура вимагає від львівського мера «розібратися» з Водоканалом

logo
Прокуратура вимагає від львівського мера «розібратися» з Водоканалом - главная фотография

Прокуратурою міста внесено подання міському голові Львова з вимогою провести службове розслідування та притягнути винних осіб «Львівводоканалу» до дисциплінарної відповідальності.
Причиною відповідної реакції прокуратури стала відсутність у ЛМКП «Львівводоканал» документів на право користування понад 95 га земельних ділянок, де розміщені водозабори. Водночас на частину інших земель наявні акти про право користування лише старого взірця 1970-1980-х років. При цьому, посадовими особами вказаного підприємства не вживається жодних заходів, аби виготовити необхідну документацію. Про це повідомляє пресс-служба прокуратури Львова.
Крім того, у діяльності «Львівводоканалу» прокуратурою Львова виявлено і порушення водного законодавства.
Так, на території міста, усупереч вимогам закону, згаданим комунальним підприємством надалі використовується станція приймання нечистот, яка не облаштована відповідно до вимог державних норм і правил експлуатації. Це призводить до погіршення процесу очищення стічних вод.
Крім цього, через неналежну роботу каналізаційно-очисних споруд (КОС №1)  забруднюються поверхневі води річки Полтва. З цього приводу упродовж останніх років «Львівводоканалу» неодноразово нараховувались збитки, однак роботи з їх реконструкції досі не проведено.

Оставить свой комментарий: