ЛКП "Дирекція з будівництва стадіону у Львові" припинила своє існування. За відповідну ухвалу під час сесії Львівської міськради проголосували 62 обранці." /> ЛКП "Дирекція з будівництва стадіону у Львові" припинила своє існування. За відповідну ухвалу під час сесії Львівської міськради проголосували 62 обранці."> ЛКП "Дирекція з будівництва стадіону у Львові" припинила своє існування. За відповідну ухвалу під час сесії Львівської міськради проголосували 62 обранці." />

У міськраді Львова позбулися комунального підприємства

logo
У міськраді Львова позбулися комунального підприємства - главная фотография

ЛКП "Дирекція з будівництва стадіону у Львові" припинила своє існування. За відповідну ухвалу під час сесії Львівської міськради проголосували 62 обранці.
Як зауважив Олег Засадний, директор департаменту "Євро-2012" Львівської міської ради, комунальне підприємство створили для будівництва стадіону до Євро-2012.
Після передачі цілісного майнового комплексу арени держпідприємству "Дирекція з будівництва об'єктів до Євро-2012 у Львові" ЛКП фактично припинило свою роботу.
Відтак на розгляд депкорпусу винесли питання щодо ліквідації ЛКП та приєднання його до ДП "Дирекція з будівництва об'єктів до Євро-2012 у Львові", оскільки юридично комунальне підприємство ще існувало.
Як нагадав Олег Засадний, місто витратило на будівництво арени 83 мільйони гривень.
"Ми не порушували питання щодо ліквідації ЛКП раніше через те, що воно мало близько 700 тисяч гривень боргів, які державне підприємство візьме на себе", -- зазначив пан Засадний.
Після дискусії щодо використання арени та її приміщень депутати підтримали ухвалу. У міськраді створили ліквідаційну комісію.

Оставить свой комментарий: