Сьогодні, під час пленарного засідання  сесії ЛМР, розглядаючи зміни  до міського бюджету на 2012 рік, і місцеві обранці не підтримали виділення коштів на пот" /> Сьогодні, під час пленарного засідання  сесії ЛМР, розглядаючи зміни  до міського бюджету на 2012 рік, і місцеві обранці не підтримали виділення коштів на пот"> Сьогодні, під час пленарного засідання  сесії ЛМР, розглядаючи зміни  до міського бюджету на 2012 рік, і місцеві обранці не підтримали виділення коштів на пот" />

Мерія Львова ризикує залишитись без телефонного зв'язку

logo
Мерія Львова ризикує залишитись без телефонного зв

Сьогодні, під час пленарного засідання  сесії ЛМР, розглядаючи зміни  до міського бюджету на 2012 рік, і місцеві обранці не підтримали виділення коштів на поточні видатки управлінь міської ради  та на нанесення дорожньої розмітки  на вул.Чорновола-Липинського. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.
 «Не виділені кошти на оплату за телефонний зв’язок, за прибирання в адміністративній будівлі. Це банальне шкідництво, бо без виділення коштів важко працювати. Як можна сьогодні працювати без телефонного зв’язку? Я вже мовчу, що не виділені кошти на охорону Ратуші – це державний об’єкт. Кошти на автотранспорт, кореспонденцію. Це нерозуміння. Мені прикро, що таке відбувається у Львові. Львів мав би показувати приклад», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.
Водночас виділено кошти на забезпечення заробітної плати та нарахування  на зарплату працівників 5 департаментів  міської ради. Таким чином, Адміністративно-господарське управління отримало 192,9 тис грн. та 179,8 на нарахування, департамент «Адміністрація міського голови» - 181, 9 тис грн. та 104,7 тис нарахування, департамент економічної політики – 401, 7 та 145, 8 нарахування, департамент житлового господарства та інфраструктури – 666,6 тис грн. та 237,9 нарахування.
Депутати не виділили додаткових коштів у розмірі 620,7 тис грн. на інші поточні видатки.

Оставить свой комментарий: