Дмитра Добродомова на посаді генерального продюсера телеканалу ZIK замінить власкор «1+1» у Львові Омелян Ощудляк. Сьогодні його вже представили колективу." /> Дмитра Добродомова на посаді генерального продюсера телеканалу ZIK замінить власкор «1+1» у Львові Омелян Ощудляк. Сьогодні його вже представили колективу."> Дмитра Добродомова на посаді генерального продюсера телеканалу ZIK замінить власкор «1+1» у Львові Омелян Ощудляк. Сьогодні його вже представили колективу." />

Львівський телеканал змінює голову

logo
Львівський телеканал змінює голову - главная фотография

Дмитра Добродомова на посаді генерального продюсера телеканалу ZIK замінить власкор «1+1» у Львові Омелян Ощудляк. Сьогодні його вже представили колективу. Разом з тим,  Добродомов наразі у відпустці та повідомив, що про кадрові зміни йому не відомо.
«Маю одну інформацію, що я у відпустці. Це точно маю інформацію. До 27 листопада. Ірина Сандуляк, головний редактор, виконує обов’язки головного продюсера. 27 числа я вийду з відпустки. У нас все гаразд», – повідомив Добродомов.
Нагадаємо, що Дмитро Добродомов балотувався до Верховної Ради в одномандатному виборчому окрузі № 115 від партії УДАР, але не пройшов.

Оставить свой комментарий: