Прокуратура Львова внесла протест на наказ департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР щодо встановлення оплати за періодичну повірку й обслуговування ква" /> Прокуратура Львова внесла протест на наказ департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР щодо встановлення оплати за періодичну повірку й обслуговування ква"> Прокуратура Львова внесла протест на наказ департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР щодо встановлення оплати за періодичну повірку й обслуговування ква" />

Львівська міськрада встановила неправомірну плату за повірку лічильників

logo
Львівська міськрада встановила неправомірну плату за повірку лічильників - главная фотография

Прокуратура Львова внесла протест на наказ департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР щодо встановлення оплати за періодичну повірку й обслуговування квартирних засобів обліку води
Цим наказом надано право укладати договори з мешканцями про виконання таких робіт та отримувати за них кошти дочірньому сервісному підприємству «Водомір» ЛМКП «Львівводоканал».
Однак, згідно з чинним законодавством, періодичну повірку, обслуговування та ремонт лічильників здійснюють за рахунок підприємств, які надають послуги з водопостачання. У подальшому вартість цих послуг мають включати до загальної вартості житлово-комунальних послуг. З огляду на це, вказаний наказ ЛМР є неправомірним і підлягає скасуванню.
Слід зазначити, що цьогоріч постановою суду вже задоволено позов прокурора міста і скасовано аналогічний наказ ЛМР, яким неправомірно встановлювали оплату реєстрації водолічильників на рахунок підприємства «Водомір», повідомила прес-служба прокуратури міста Львова.

Оставить свой комментарий: