Упродовж 2012 року на Львівщині щодо працівників міліції проведено 322 перевірки. З них 149 – за скаргами та зверненнями громадян." />  Упродовж 2012 року на Львівщині щодо працівників міліції проведено 322 перевірки. З них 149 – за скаргами та зверненнями громадян.">  Упродовж 2012 року на Львівщині щодо працівників міліції проведено 322 перевірки. З них 149 – за скаргами та зверненнями громадян." />

На Львівщині через порушення звільнили 36 правоохоронців

logo
На Львівщині через порушення звільнили 36 правоохоронців - главная фотография

 Упродовж 2012 року на Львівщині щодо працівників міліції проведено 322 перевірки. З них 149 – за скаргами та зверненнями громадян.
Про це повідомив начальник відділу інспекції з особового складу Головного управління МВС України у Львівській області Сергій Проказа.
 «З тих 322 перевірок, які ми цьогоріч провели, у 155 випадках були виявлені ознаки порушень, про які йшлося у скаргах чи зверненнях громадян, а також у відповідному подані державних органів влади», - додав він.
За словами Сергія Прокази, за скаргами, які підтвердились, 36 працівників органів внутрішніх справ звільнили, щодо решти були вжиті заходи дисциплінарного впливу, - інформує ВЗГ ГУ МВС у Львівській області.
Також, повідомив Проказа, цьогоріч відносно працівників ОВС Львівської області порушено 14 кримінальних справ: 9 стосуються злочинів, скоєних у сфері службової діяльності, у тому числі - за перевищення влади та  зловживання владою або службовим становищем - 6, за службову недбалість – 2 та за хабарництво – 1.
Зазначимо, що торік за виявленими порушеннями з ОВС було звільнено 48 працівників.

Оставить свой комментарий: