Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк подасть до суду на керівника виборчого штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Степана Кубіва за звинувачення у то" /> Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк подасть до суду на керівника виборчого штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Степана Кубіва за звинувачення у то"> Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк подасть до суду на керівника виборчого штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Степана Кубіва за звинувачення у то" />

Голова Львівської ОДА буде судитися зі штабістами «Батьківщини»

logo
Голова Львівської ОДА буде судитися зі штабістами «Батьківщини» - главная фотография

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк подасть до суду на керівника виборчого штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Степана Кубіва за звинувачення у тому, що буцім голова ЛОДА давав вказівку керівникам районів фальшувати результати виборів. Про це Костюк сказав сьогодні на прес-конференції.
 «Я вимушений подати в суд, хоча ніколи ні на кого не подавав. Якщо підготовка до виборів і сам процес були організовані на доброму рівні, а результати волевиявлення – реальними, … то не можна кидатися отакими словами. Я не хочу, щоби мене звинувачували», - заявив він.
Голова ЛОДА наголосив, що перед виборами політичні сили хотіли втягнути його в політику і зробити залежним, однак , на переконання Костюка, цього не сталося і вибори у Львівській області відбулися на належному рівні.

Оставить свой комментарий: