У львів’янина з вулиці Лазаренка забрали квартиру через борги. Про це 31 жовтня повідомив директор ЛКП «Вулецьке» Роман Гавчак." /> У львів’янина з вулиці Лазаренка забрали квартиру через борги. Про це 31 жовтня повідомив директор ЛКП «Вулецьке» Роман Гавчак."> У львів’янина з вулиці Лазаренка забрали квартиру через борги. Про це 31 жовтня повідомив директор ЛКП «Вулецьке» Роман Гавчак." />

У Львові «комунальний» боржник залишився без квартири

logo
У Львові «комунальний» боржник залишився без квартири - главная фотография

У львів’янина з вулиці Лазаренка забрали квартиру через борги. Про це 31 жовтня повідомив директор ЛКП «Вулецьке» Роман Гавчак.
Саме це ЛКП подало до суду на львів’янина-боржника, який заборгував за комуналку 6,5 тис. грн, зауважив Роман Гавчак.
 «Перед ЛКП він мав борг у 6,5 тис. грн (квартирна плата, холодна вода і теплопостачання), який накопичився за три роки. Паралельно він мав певний борг і перед банком», – розповів Роман Гавчак.
Роман Гавчак, посилаючись на державну виконавчу службу, нагадав, що боржник може втратити своє житло, якщо комунальний борг перевищує 10 тис. грн. «У львів’янина з вулиці Лазаренка квартиру відібрали, оскільки було два виконавчі провадження – і ЛКП, і банку, перед якими, відповідно, він мав заборгованість», – уточнив Роман Гавчак.
Яку саме суму заборгував боржник перед банком, директор ЛКП не знає, але каже, що разом із комунальним боргом загальний борг становить понад 10 тис. грн.
 «Виконавча служба квартиру оцінила і в серпні цього року через аукціон продала», – додав директор ЛКП.
Він наголосив, що боржник не оскаржував дії виконавчої служби. Загальна площа квартири – 45,5 кв м.

Оставить свой комментарий: