Андрій Тягнибок, брат лідера ВО "Свобода", переміг по № 125 округу у Львівській області." />  Андрій Тягнибок, брат лідера ВО "Свобода", переміг по № 125 округу у Львівській області.">  Андрій Тягнибок, брат лідера ВО "Свобода", переміг по № 125 округу у Львівській області." />

Брат лідера "Свободи" переміг у львівському окрузі

logo
Брат лідера "Свободи" переміг у львівському окрузі - главная фотография

 Андрій Тягнибок, брат лідера ВО "Свобода", переміг по № 125 округу у Львівській області.
Кандидат від партії "Всеукраїнське об'єднання" Свобода "Андрій Тягнибок виграв вибори в депутати Верховної Ради в окрузі № 125 (Львівська область). Про це свідчать дані на сайті Центральної виборчої комісії.
 Тягнибок набрав 35,47% голосів виборців, за результатами підрахунку 100% оброблених протоколів дільничних комісій. Найближчий його суперник, кандидат від партії "Конгрес українських націоналістів" Андрій Лопушанський, набрав 27,51% голосів. Третє місце - у самовисуванця Ігоря Пукшина, який отримав 19,7% голосів. Тягнибок народився 26 лютого 1973 року у Львові, має вищу освіту, директор ТОВ "Комплект груп", член "Свободи", брат лідера партії Олега Тягнибока, проживає у Львові.
 Центральна виборча комісія зареєструвала 16 кандидатів у депутати Ради по одномандатному округу № 125, проте реєстрація 3 з них була скасована в ході виборчої кампанії. Округ № 125 включає в себе Самбір, Сколівський, Старосамбірський, Турківський та частина Самбірського району Львівської області.

Оставить свой комментарий: