"Свобода" просить СБУ розібратися із завищеним кількістю голосів за Партію регіонів у Львівській області." />  "Свобода" просить СБУ розібратися із завищеним кількістю голосів за Партію регіонів у Львівській області.">  "Свобода" просить СБУ розібратися із завищеним кількістю голосів за Партію регіонів у Львівській області." />

«Свобода» з голосами Партії регіонів на Львівщині просить розібратися СБУ

logo
«Свобода» з голосами Партії регіонів на Львівщині просить розібратися СБУ - главная фотография

 "Свобода" просить СБУ розібратися із завищеним кількістю голосів за Партію регіонів у Львівській області. На їхню думку, в 122-му окрузі Партії регіонів приписали 1000 чужих голосів. Про це йдеться в повідомленні обласної організації партії.
 "На сайті Центральної виборчої комісії подані завищені результати Партії регіонів у 122-му виборчому окрузі на Львівщині. Станом на 19:00 30 жовтня кількість голосів за ПР, за даними ЦВК, було на 559 більше, ніж у протоколах. А кілька годин тому партії влади приписали близько тисячі голосів, які виборці віддали за інші партії ", - сказано в повідомленні.
 Уповноважений представник "Свободи" у ЦВК у телеграмі повідомив керівництву УСБУ у Львівській області про те, що на сайті Центральної виборчої комісії дані з виборчого округу № 122 не відповідають результатам в протоколах.

Оставить свой комментарий: