У Львові політики, що програли, вітають переможців

logo
У Львові політики, що програли, вітають переможців  - главная фотография

Жодна з 12 окружних виборчих комісій у Львівській області ще не оголосила остаточних результатів голосування. Проте штаби кандидатів-мажоритарників вже мають протоколи з мокрими печатками з результатами голосування. Деякі з кандидатів-мажоритарників вже привітали своїх опонентів з перемогою.
Зокрема, з перемогою кандидата від ВО «Батьківщина» по 115 округу м. Львова Михайла Хміля привітали двоє його опонентів. Першим о третій годині ночі М. Хміля привітав самовисуванець Роман Федишин, який приїхав з квітами у штаб опозиційного кандидата. Він за результатами голосування посів третє місце. Другим переможця привітав висуванець від УДАРу Дмитро Добродомов та подякував львів’янам за підтримку.
«Я вітаю переможця по 115-му округу, кому виборці довірили представляти їх інтереси у Верховній Раді України. Сподіваюсь, що він гідно представить інтереси й тих виборців, які голосували за поборення корупції, за подолання бідності», – повідомив Дмитро Добродомов.
Водночас, самовисуванець Тарас Козак у 122 виборчому окрузі (Яворівський і Жовківський райони) привітав з перемогою кандидата від ВО «Батьківщина» Василя Пазиняка.
«Шановний Василю Степановичу! Чесна та безкомпромісна боротьба, яка тривала на виборчому окрузі, де ми з Вами виборювали мандат депутата Верховної Ради України, цієї ночі завершилася Вашою перемогою. Я поважаю і приймаю народний вибір, твердо переконаний, що Ви його з честю виправдаєте, а населення Жовківщини і Яворівщини ніколи і при жодних обставинах не пожалкує за те, що віддало за Вас свій голос…
Маю надію, що Ви як порядна людина, будете однаково добре ставитися до виборців, які підтримували під час цих перегонів інших кандидатів, в тому числі мене. А Ваша плідна діяльність на згуртування громад Розточчя найближчим часом заколоситься добірними зернами успіху», - йдеться у привітанні Т. Козака.

Оставить свой комментарий: