Зареєстрували спостерігачі у місті Лева чимало порушень, зокрема, на восьми дільницях Сихівського округу виборці змогли проголосувати лише о 9.30." />  Зареєстрували спостерігачі у місті Лева чимало порушень, зокрема, на восьми дільницях Сихівського округу виборці змогли проголосувати лише о 9.30.">  Зареєстрували спостерігачі у місті Лева чимало порушень, зокрема, на восьми дільницях Сихівського округу виборці змогли проголосувати лише о 9.30." />

Під час виборів на Львівщині зафіксували численні порушення

logo
Під час виборів на Львівщині зафіксували численні порушення - главная фотография

 Зареєстрували спостерігачі у місті Лева чимало порушень, зокрема, на восьми дільницях Сихівського округу виборці змогли проголосувати лише о 9.30. Пік голосування у Львові щораз припадає на пору, коли львів’яни повертаюся із церков, розповіли члени комісій. А от самі виборці скаржаться – списків два, а вибирати нема з кого, але у покращення вірять.
А от на вісьмох дільницях у 115 Сихівському окрузі вибори можуть визнати недійсними. До прикладу, дільниця на площі Митній запрацювала на півтори години пізніше через проблеми з бюлетенями.
  «У четвер ми поставили штамп «вибув» не у тій стороні, у правій, навпроти партії «Собор», а треба було поставити у лівій», – розповіла Тетяна Олійник, голова ДВК №461947. 
Втім, нові бюлетені дільниця від ОВК отримала лише о 9 ранку.
«Бюлетені носилися по залі, окремі частини. Ви можете подивитися, що в окремому приміщенні здійснюється ще підрахунок та штампування бюлетенів чотирма членами ДВК. Я вважаю, що це є непрозоро, створюється для того, щоби думати про певні фальсифікації», – зазначила Наталя Васерук, офіційний спостерігач.
 Вже по обіді чекав на виборців новий погодній подарунок – на Львівщині випав перший сніг. Перед закриттям дільниці «добігаючих» свідомих громадян було чимало, переважно це студенти. Завершили свою роботу ДВК традиційно о 8-й вечора. Відтак розпочався підрахунок голосів, за зачиненими дверима та без пильного ока веб-камер.

Оставить свой комментарий: