Губернатор Александр Пеклушенко обратился к жителям области после выборов

logo
Губернатор Александр Пеклушенко обратился к жителям области после выборов - главная фотография

Так Александр Пеклушенко озвучил, что выборы, в частности, в Запорожской области, прошли демократическим путем. Цитируем обращение губернатора с сайта облгосадминистрации:
 «Дорогі земляки! Вибори до Верховної Ради України в Запорізькій області відбулися з дотриманням основних демократичних принципів. Кожен житель нашого краю мав можливість виявити свою громадянську позицію та обрати майбутній шлях розвитку країни.
Запоріжці вкотре довели високий рівень свідомості та відповідальності, прийшовши на виборчі дільниці та проголосувавши за новий склад українського парламенту. Я дякую кожному майже із 813 тисяч виборців регіону, які не залишилися байдужими та скористалися своїм виборчим правом. Це один з кращих показників активності виборців на південному сході України.
Остаточні підсумки голосування підіб’ють трохи згодом. Однак уже сьогодні можу стверджувати, що в українському парламенті Запорізька область буде представлена сильною командою професіоналів та патріотів рідного краю. Впевнений у потужності та ефективності запорізького лобі у Верховній Раді, яке своїми діями сприятиме більш стрімкому розвитку нашого регіону.
Наша спільна мета - чітке дотримання обраних пріоритетів, збереження та примноження темпів розбудови Запорізького краю. Переконаний, що наша згуртована запорізька команда, яка представлена на всіх рівнях державної влади, зробить усе можливе, аби досягти цієї мети та забезпечити гідне життя для кожного з вас!»

Оставить свой комментарий: