Тільки 14 представників Львівської області мають шанс стати депутатами ВР, якщо офіційні результати виборів не надто відрізнятимуться від оприлюднених екзит-полів" />  Тільки 14 представників Львівської області мають шанс стати депутатами ВР, якщо офіційні результати виборів не надто відрізнятимуться від оприлюднених екзит-полів">  Тільки 14 представників Львівської області мають шанс стати депутатами ВР, якщо офіційні результати виборів не надто відрізнятимуться від оприлюднених екзит-полів" />

За партійними списками до Верховної Ради потрапляють 14 львів`ян

logo
За партійними списками до Верховної Ради потрапляють 14 львів`ян - главная фотография

 Тільки 14 представників Львівської області мають шанс стати депутатами ВР, якщо офіційні результати виборів не надто відрізнятимуться від оприлюднених екзит-полів. Безумовну перевагу у цьому списку має ВО «Свобода», яка може провести до парламенту 11 депутатів-львів`ян. Ще двох делегуватиме «Батьківщина» та одного – УДАР. Жодного львів`янина немає у прохідній частині списку Партії регіонів та КПУ.
 Слід зазначити, що серйозні кадрові втрати при цьому понесуть Львівські обласна (7 депутатів) та міська (4 депутати) ради.

Оставить свой комментарий: