У Львові значно краща ситуація із фінансуванням та ремонтом доріг, тому Львів був виключений із списку міст у розподілі фінансових ресурсів між районними бюджетам" />  У Львові значно краща ситуація із фінансуванням та ремонтом доріг, тому Львів був виключений із списку міст у розподілі фінансових ресурсів між районними бюджетам">  У Львові значно краща ситуація із фінансуванням та ремонтом доріг, тому Львів був виключений із списку міст у розподілі фінансових ресурсів між районними бюджетам" />

Депутати ЛОР пояснили, чому не дали Львову коштів на ремонт доріг

logo
Депутати ЛОР пояснили, чому не дали Львову коштів на ремонт доріг - главная фотография

 У Львові значно краща ситуація із фінансуванням та ремонтом доріг, тому Львів був виключений із списку міст у розподілі фінансових ресурсів між районними бюджетами та бюджетами міст обласного значення області на отримання коштів для будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг. Про це розповів депутат Львівської обласної ради Юрій Підлісний.
Юрій Підлісний зазначив, що в районах області значно гірша ситуація, ніж у місті.
 «Це для мене була єдина мотивація, чому я саме так голосував, хоча я розумію, що розподіляти потрібно було, якщо не пропорційно, то хоча б з урахуванням Львова, бо це є третина населення області», - сказав депутат.
 Нагадаємо, що депутати Львівської обласної ради залишили Львів без державної субвенції на ремонт доріг у сумі 262 тис. 931 грн. Кошти, призначені Львову, депутати облради віддали Дрогобичу. Мер Львова також сказав, що це вперше в історії стався такий прецедент, коли депутати обласної ради, розподіляючи субвенцію з Держбюджету на дороги, не виділили Львову ні копійки.

Оставить свой комментарий: