Львівський апеляційний адміністративний суд став на сторону команди міського голови щодо поправки до бюджету про збільшення фінансування заробітної плати освітяна" />  Львівський апеляційний адміністративний суд став на сторону команди міського голови щодо поправки до бюджету про збільшення фінансування заробітної плати освітяна">  Львівський апеляційний адміністративний суд став на сторону команди міського голови щодо поправки до бюджету про збільшення фінансування заробітної плати освітяна" />

Суд таки скасував поправку до бюджету Львова щодо коштів освітянам і медикам

logo
Суд таки скасував поправку до бюджету Львова щодо коштів освітянам і медикам - главная фотография

 Львівський апеляційний адміністративний суд став на сторону команди міського голови щодо поправки до бюджету про збільшення фінансування заробітної плати освітянам і медикам на понад 12 мільйонів гривень.
 Про це голова комісії депутатської діяльності і законності, представник Львівської міськради у цій справі, свободівець Любомир Мельничук повідомив сьогодні, 25 жовтня, інформує прес-служба ЛМО ВО «Свобода».
 Депутат розповів, що Львівський апеляційний адміністративний суд на засіданні вчора відхилив скаргу Львівської міськради на рішення суду першої інстанції, яке скасувало поправку до бюджету міста Львова щодо виділення 12,8 млн. грн. на дофінансування освітньої і медичної галузі Львова.
 Нагадаємо, 10 січня 2012 року, ухвалюючи бюджет Львова на 2012 рік, депутати підтримали пропозицію голови фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Руслана Кошулинського та збільшили фінансування освітньої та медичної галузі Львова на 12 млн. 803 тис. 200 грн.

Оставить свой комментарий: