Під час проведення виборів народних депутатів у Львівській обласній раді цілодобово чергуватимуть представники тимчасової контрольної комісії зі сприяння в підгот" />  Під час проведення виборів народних депутатів у Львівській обласній раді цілодобово чергуватимуть представники тимчасової контрольної комісії зі сприяння в підгот">  Під час проведення виборів народних депутатів у Львівській обласній раді цілодобово чергуватимуть представники тимчасової контрольної комісії зі сприяння в підгот" />

Під час виборів у Львівській обласній раді працюватиме пряма телефонна лінія

logo
Під час виборів у Львівській обласній раді працюватиме пряма телефонна лінія - главная фотография

 Під час проведення виборів народних депутатів у Львівській обласній раді цілодобово чергуватимуть представники тимчасової контрольної комісії зі сприяння в підготовці та проведенні чергових виборів народних депутатів України. Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.
 Депутатська комісія просить про порушення виборчого законодавства під час голосування, підрахунку голосів у дільничних виборчих комісіях та підбиття підсумків голосування в окружних виборчих комісіях повідомляти на пряму телефонну лінію, яка працюватиме цілодобово з 8.00 28 жовтня 2012 року, за номером 0 800 501 727. Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні.

Оставить свой комментарий: