До 1 листопада всі автобуси Львова облаштують системами GPS." />  До 1 листопада всі автобуси Львова облаштують системами GPS.">  До 1 листопада всі автобуси Львова облаштують системами GPS." />

З листопада водії маршруток у Львові вже не зможуть «хімічити», – Садовий

logo
З листопада водії маршруток у Львові вже не зможуть «хімічити», – Садовий - главная фотография

 До 1 листопада всі автобуси Львова облаштують системами GPS. Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що загалом облаштовані пристроями GPS  мають бути 550 автобусів.
У листопаді управління транспорту вже бачитиме на великих моніторах рух кожного автобуса – коли він виїхав на маршрут, чи є відповідність угодам, які підписані, як він проїхав зупинки і коли заїхав в АТП.
 «Уже неможливо буде схімічити. Розумію, що будуть випадки, коли деякі водії казатимуть: пристрій зламався. Але якщо він ламається, то дуже швидко все лагодиться або змінюється цілий блок. Тому це питання вирішуватиметься автоматично», – підкреслив мер.
Він додав, що системами навігації також облаштують трамваї і тролейбуси. «Має бути контроль. Щоб не стояли на кінцевій зупинці два-три трамваї, а щоб чітко курсували за графіком. Можуть бути аварійні ситуації, але коли таке буде, то на моніторі диспетчер уже це бачитиме. Думаю, це дасть позитивний ефект, і в листопаді скарг на рух транспорту буде менше», – зазначив Андрій Садовий.
 Начальник управління транспорту і зв’язку ЛМР Микола Жук додав, що зараз є найбільше скарг на ранкові і вечірні рейси. Тому завдяки пристроям навігації вони зможуть контролювати водіїв, а також відслідковувати всі рейси, які виконує перевізник.
 Жук зауважив, що наразі системами GPS облаштовані близько 135 автобусів.

Оставить свой комментарий: