Органи прокуратури цього року у сфері охорони природного середовища порушили 21 кримінальну справу, 19 з яких вже скеровано до суду." />  Органи прокуратури цього року у сфері охорони природного середовища порушили 21 кримінальну справу, 19 з яких вже скеровано до суду.">  Органи прокуратури цього року у сфері охорони природного середовища порушили 21 кримінальну справу, 19 з яких вже скеровано до суду." />

Прокуратура взялася за сморід у Львові

logo
Прокуратура взялася за сморід у Львові - главная фотография

 Органи прокуратури цього року у сфері охорони природного середовища порушили 21 кримінальну справу, 19 з яких вже скеровано до суду. Крім цього, прокурори внесли понад 630 подань, до відповідальності притягнуто понад 760 посадових осіб, 448 з яких – посадовці органів контролю. За втручання прокурорів відшкодовано близько 3 млн. грн.
Так, за наслідками розгляду документів прокурорського реагування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 410 посадових осіб органів влади та місцевого самоврядування, з яких 236 – органів контролю.
Окрім того, в цій сфері прокурори порушили 19 кримінальних справ, з яких 17 скеровано до суду. Сума збитків у них становить понад 3 млн. грн.
 Прокуратура області також стежить за дотриманням правил охорони та використання надр, розташованих на території Львівщини. До прикладу, прокурор Шевченківського району м. Львова під час перевірки додержання вимог законодавства про надра з'ясував, що керівник одного з підприємств району здійснював незаконний забір підземних прісних вод, які належать до корисних копалин загальнодержавного значення, тим самим порушуючи вимоги чинного законодавства. Причому здійснював це протягом 2001-2011 років, не маючи дозволу на спецводокористування та спеціального дозволу на користування надрами. Внаслідок таких незаконних дій службовця державним інтересам заподіяно збитків на суму понад 100000 гривень.
 Тож прокурор Шевченківського району м. Львова порушив стосовно цього керівника підприємства кримінальну справу за ч.2 ст.240 (незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення) та ч.1 ст.364 (зловживання службовим становищем) КК України, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Оставить свой комментарий: