Для впорядкування вуличного паркування у центрі Львова чиновники черговий раз хочуть внести зміни в організацію руху -- повідомив сьогодні Олег Шмід, радник міськ" />  Для впорядкування вуличного паркування у центрі Львова чиновники черговий раз хочуть внести зміни в організацію руху -- повідомив сьогодні Олег Шмід, радник міськ">  Для впорядкування вуличного паркування у центрі Львова чиновники черговий раз хочуть внести зміни в організацію руху -- повідомив сьогодні Олег Шмід, радник міськ" />

Чиновники надумали перетасувати рух транспорту у центрі Львова

logo
Чиновники надумали перетасувати рух транспорту у центрі Львова - главная фотография

 Для впорядкування вуличного паркування у центрі Львова чиновники черговий раз хочуть внести зміни в організацію руху -- повідомив сьогодні Олег Шмід, радник міського голови Львова з питань влаштування велоінфраструктури.
Під час третього етапу реалізації першої стадії концепції з впорядкування вуличного паркування і пішохідних зон у Львові, заплановано змінити рух на кількох вулицях.
“Кардинально хочемо змінити рух на вулиці Левицького та Пекарській.  Це потрібно для того, щоб зменшити навантаження на вул. Князя Романа — І. Франка — Левицького. Це перехрестя має стати хрестоподібним, а вулиці -- з одностороннім рухом”,  - повідомив Шмід.
Зі слів Шміда, “коркотворчою” у центрі міста є вулиця Івана Франка з прилягаючими площами Соборною і Митною. Тому по цій вулиці хочуть обмежити рух автомобілів і дозволити рух лише громадського транспорту.
“Евакуатори найбільше працюють на площах Соборній і Митній, але водії продовжують вперто паркуватись на цих місцях. Через це на вул. Івана Франка формуються затори, -- сказав пан Шмід. -- Крім того, запропоновано заборонити рух на вулиці Герцена, бо вона створює багато проблем. А на площі Соборній та Галицькій хочемо запровадити односторонній рух автомобілів, а в протилежну сторону — лише рух громадського транспорту”.
Олег Шмід запевняє, що такий механізм впорядкування руху є найбільш ефективним з усіх запропонованих.
 “Цю схему випробували за допомогою програми VISUM. І нам стало відомо, що найменше заторів виникатиме саме при такій організації руху, -- каже Олег Шмід. -- Маємо математичний розрахунок з урахування кількості автомобілів і транспортних потоків”.
Ці зміни дозволять продовжувати кампанію з розширення паркувальних і пішохідних зон у центрі міста.
Нагадаємо, у Львові розробили концепцію впорядкування вуличного паркування у центрі міста зі створенням вільних від транспорту пішохідних зон.
 Відповідно до 2022 у Львові мають намір впровадити першу стадію з впорядкування паркувальних та пішохідних зон у місті. У місті створять 515 паркомісць, 5 пішохідних зон.

Оставить свой комментарий: