Львівську облраду закликали долучитися до закупівлі посібників з історії України, виданих у Львові, для шкіл у районах області." />  Львівську облраду закликали долучитися до закупівлі посібників з історії України, виданих у Львові, для шкіл у районах області.">  Львівську облраду закликали долучитися до закупівлі посібників з історії України, виданих у Львові, для шкіл у районах області." />

Львівську облраду закликали закупити для школярів альтернативні підручники з історії України

logo
Львівську облраду закликали закупити для школярів альтернативні підручники з історії України  - главная фотография

 Львівську облраду закликали долучитися до закупівлі посібників з історії України, виданих у Львові, для шкіл у районах області.
 Про це 23 жовтня на сесії Львівської облради заявив депутат облради Ярослав Кравченко.
Депутат нагадав, що аби не допустити вивчення спотвореної історії школярами, у Львові було видано 2 навчальні посібники «Вступ до історії України» для 5 класу авторства А. Закалюка та «Історія України» для 10-11 класів, авторства групи істориків під керівництвом А. Козицького.
 Кравченко закликав обласну раду закупити ці посібники для шкіл у районах області, а також по можливості для шкіл у східних областях України та в Криму.
 «Ми повинні чинити гідний опір україножерам, бо інакше наші діти будуть вивчати сталінський курс історії ВКПб зразка 1932 року», – наголосив Кравченко.

Оставить свой комментарий: