Львівську міліцію перевели на посилений режим несення служби, повідомив сьогодні на прес-конференції начальник Львівського міського управління ГУМВСУ у Львівській" />  Львівську міліцію перевели на посилений режим несення служби, повідомив сьогодні на прес-конференції начальник Львівського міського управління ГУМВСУ у Львівській">  Львівську міліцію перевели на посилений режим несення служби, повідомив сьогодні на прес-конференції начальник Львівського міського управління ГУМВСУ у Львівській" />

Львівську міліцію перевели на посилений режим несення служби

logo
Львівську міліцію перевели на посилений режим несення служби - главная фотография

 Львівську міліцію перевели на посилений режим несення служби, повідомив сьогодні на прес-конференції начальник Львівського міського управління ГУМВСУ у Львівській області Сергій Зюбаненко.
“У нас повністю є розстановка сил і засобів на проведення виборчого процесу і охорону громадського порядку. На сьогодні, тільки дільниця отримує бюлетені, міліція одразу ж заступає на охорону громадського порядку. Вони заступають на кожну виборчу дільницю і службу будуть нести до того часу, поки не будуть пораховані і здані всю бюлетені. На сьогодні є графік, затверджений начальником ГУ МВСУ, і міліція переведена на посилений варіант несення служби” - сказав Зюбаненко.
 За його словами, до участі в охороні громадського порядку на виборах буде залучено 100% особового складу міліції. Водночас начальник львівської міліції зазначив, що розроблено графік, який дозволить проголосувати кожному працівникові ОВС на Львівщині.
 Зазначимо, що загальна чисельність працівників міліції у Львівській області становить приблизно 8 тисяч осіб.

Оставить свой комментарий: