У Львові затвердили стандарти адміністративних послуг, які надає управління комунальної власності департаменту економічної політики міськради." />  У Львові затвердили стандарти адміністративних послуг, які надає управління комунальної власності департаменту економічної політики міськради.">  У Львові затвердили стандарти адміністративних послуг, які надає управління комунальної власності департаменту економічної політики міськради." />

Львівська мерія буде управляти відповідно до стандартів

logo
Львівська мерія буде управляти відповідно до стандартів - главная фотография

 У Львові затвердили стандарти адміністративних послуг, які надає управління комунальної власності департаменту економічної політики міськради. Відповідне рішення прийняв виконком Львівської міської ради.
 Виконком встановив, що прийом звернень та видача документів за їх розглядом, процедура розгляду яких передбачена цими стандартами, здійснюється в адміністративно-господарському управлінні з дати набрання чинності рішення.
 Управлінням скорочено перелік послуг. Йде мова про об'єднання двох послуг по прийняттю рішення про надання в оренду нежитлового приміщення (для стандартних та спеціальних балансоутримувачів) в одну. Також об'єднано послуги по прийняттю рішення про продовження договору оренди нерухомого майна або внесення змін до договору оренди (для стандартних та спеціальних балансоутримувачів).

Оставить свой комментарий: