Убитий у п'ятницю у центрі Львова чоловік виявився відомим медиком-травматологом Восьмої клінічної лікарні." />  Убитий у п'ятницю у центрі Львова чоловік виявився відомим медиком-травматологом Восьмої клінічної лікарні.">  Убитий у п'ятницю у центрі Львова чоловік виявився відомим медиком-травматологом Восьмої клінічної лікарні." />

Львів опинився у центрі міжнародного арабсько-єврейського конфлікту

logo
Львів опинився у центрі міжнародного арабсько-єврейського конфлікту - главная фотография

 Убитий у п'ятницю у центрі Львова чоловік виявився відомим медиком-травматологом Восьмої клінічної лікарні.
Нагадаємо, що о 6 годині ранку до міліції зателефонували схвильовані жителі. Люди повідомили, що на вулиці Пекарській один чоловік б'є іншого. За словами очевидців, нападник поводив себе як звір: "Бив з такою люттю, що було страшно. Зі всієї сили стрибав по ньому ногами. Поводився неадекватно".
На місце події прибули співробітники патрульно-постової служби. Вони відтягнули нападника й викликали "швидку допомогу". Але побитий чоловік помер тут же на місці. Затриманий вбивця перебував у стані сильного алкогольного сп'яніння. Через це слідчі дії довелося відкласти. За фактом злочину порушено кримінальну справу за "навмисне вбивство".
 Жертвою  став завідувач ортопедично-травматологічного відділення 8-ї комунальної лікарні Леон Едвардович Фрайфельд. Професора забив до смерті 26-ти річний марокканець, що напередодні проходив практику у відділенні, яке очолював Леон Фрайфельд. Студент опісля був відрахований за неуспішність та ймовірно вирішив відімстити професору-єврею, – повідомляє сайт «Київ єврейський».
 Прес-служба ГУ МВСУ у Львівській області відмовляється коментувати деталі вбивства,  наголосивши лише, за фактом вбивства порушена кримінальна справа.

Оставить свой комментарий: