У Стрию за час поточної кампанії здійснено другий підпал районного штабу регіоналів. За фактом підпалу порушено кримінальну справу." />  У Стрию за час поточної кампанії здійснено другий підпал районного штабу регіоналів. За фактом підпалу порушено кримінальну справу.">  У Стрию за час поточної кампанії здійснено другий підпал районного штабу регіоналів. За фактом підпалу порушено кримінальну справу." />

На Львівщині знову підпалили районний штаб "регіоналів"

logo
На Львівщині знову підпалили районний штаб "регіоналів" - главная фотография

 У Стрию за час поточної кампанії здійснено другий підпал районного штабу регіоналів. За фактом підпалу порушено кримінальну справу.
"Сьогодні вранці невідомі підпалили вікно приміщення, в якому знаходиться районний виборчий штаб. Це було зроблено за допомогою ганчірки, вимоченої в невідомій рідині. Це вже другий підпал районного штабу в Стрию за час поточної кампанії", - повідомили в прес-службі ЛОО Партії регіонів.
 Як повідомляє відділ зв'язків із громадськістю ГУМВС у Львівській області, повідомлення про пожежу у виборчому штабі надійшло у міліцію о 6.30 ранку. Оперативники, що приїхали на місце події, встановили, що обгоріла віконна рама і підвіконня. За фактом підпалу порушено кримінальну справу за статтею 194 ККУ (умисне знищення або пошкодження майна), проводяться слідчі дії.

Оставить свой комментарий: