Сьогодні на площі Ринок у Львові стартує головне гастрономічне дійство осені - ІІІ Свято сиру і вина." />  Сьогодні на площі Ринок у Львові стартує головне гастрономічне дійство осені - ІІІ Свято сиру і вина.">  Сьогодні на площі Ринок у Львові стартує головне гастрономічне дійство осені - ІІІ Свято сиру і вина." />

У Львові стартує Свято сиру і вина

logo
 У Львові стартує Свято сиру і вина - главная фотография

 Сьогодні на площі Ринок у Львові стартує головне гастрономічне дійство осені - ІІІ Свято сиру і вина. Упродовж трьох днів львів'яни і гості міста матимуть змогу відвідати величезний Ярмарок, де буде представлено найкращі сири та найвишуканіші вина з різних країн світу. Про це повідомляє прес-центр Львівської міської ради.
 «Розпочнеться святкування з урочистого відкриття Великої давильні винограду. Близько тонни винограду давитимуть ногами - це ідеальний прес, оскільки він дозволить видавити колір зі шкірки винограду, але не розчавлюючи кісточки, які надають вину мутності та гіркоти. Таким чином, на «Святі сиру і вина» започаткують традицію виробництва фестивального вина, яке відстоюватиметься протягом року. Фестивальним вином 2012 року можна буде насолодитися на наступному ІV міському Святі сиру і вина», - розповідають організатори.
 Цими ж вихідними на площі Ринок відбудуться винні дегустації, де справжні поціновувачі зможуть скуштувати понад 40 видів вин виноградних господарств України. Щоб взяти участь у дегустації, необхідно зареєструватися на сайті свята www.cheeseandwine.lviv.ua.

Оставить свой комментарий: