До Львова прибула Гефсиманська Плащаниця Пресвятої Богородиці." />  До Львова прибула Гефсиманська Плащаниця Пресвятої Богородиці.">  До Львова прибула Гефсиманська Плащаниця Пресвятої Богородиці." />

До Львова прибула Гефсиманська Плащаниця Пресвятої Богородиці

logo
До Львова прибула Гефсиманська Плащаниця Пресвятої Богородиці - главная фотография

 До Львова прибула Гефсиманська Плащаниця Пресвятої Богородиці. В центральній частині міста святиню зустрічав єпископ Львівський і Галицький Філарет, Львівський міський голова Андрій Садовий, духовенство Львівської єпархії та тисячі жителів міста.
 Також в зустрічі взяли участь скаути федерації "Галицька Русь". Після зустрічі, чудодійну Плащаницю пронесли хресною ходою до Свято-Георгіївського кафедрального храму, де відразу ж було звершено молебень до Пресвятої Богородиці.
 Плащаниця Пресвятої Богородиці перебуватиме у Львові в Свято-Георгіївському храмі до 18:00 години 19 жовтня. Увесь цей час вона буде доступна до поклоніння вірянам.
 Нагадаємо, Плащаниця Пресвятої Богородиці – дуже древня ікона, яка зберігається в Старому Місті в Єрусалимі, у Гефсиманському подвор’ї, що навпроти Храму Гробу Господнього.

Оставить свой комментарий: