На Львівщині за прокурорського втручання працівникам виплачено 57,5 мільйонів гривень заборгованої заробітної плати." />  На Львівщині за прокурорського втручання працівникам виплачено 57,5 мільйонів гривень заборгованої заробітної плати.">  На Львівщині за прокурорського втручання працівникам виплачено 57,5 мільйонів гривень заборгованої заробітної плати." />

На Львівщині заробітну плату «допомогає» виплачувати прокуратура

logo
На Львівщині заробітну плату «допомогає» виплачувати прокуратура - главная фотография

 На Львівщині за прокурорського втручання працівникам виплачено 57,5 мільйонів гривень заборгованої заробітної плати. Лише цьогоріч працівники прокуратури Львівської області в сфері погашення заборгованості із зарплати порушили 14 кримінальних справ, 13 з яких вже скеровано до суду.
Крім того, до відповідальності притягнули 11 посадових осіб, у тому числі 6 – органів державного контролю, інформує прес-служба прокуратури Львівської області.
 Загалом, поточного року за прокурорського втручання працівникам підприємств-боржників виплачено 57,5 млн грн.
До прикладу, прокуратура м. Львова виявила факт умисної невиплати робітникам ТзОВ «Гурон Груп» 212 тис. грн заробітної плати за грудень 2011 року. За результатами перевірки прокуратура порушила кримінальну справу стосовно директора вказаного товариства за ч.1 ст. 175 КК України. Відтак у ході досудового слідства борг працівникам було повністю погашено.
 Завдяки вжитим працівниками прокуратури заходам, заборгованість по заробітній платі на Львівщині стабілізувалась. Станом на 1 вересня вона становила 59,8 млн грн. Водночас, з початку року повністю розрахувались зі своїми працівниками 62 підприємства-боржники.

Оставить свой комментарий: