У Львівській області на понад 50 тисяч абонентів подали до суду через заборгованість за житлово-комунальні послуги." />  У Львівській області на понад 50 тисяч абонентів подали до суду через заборгованість за житлово-комунальні послуги.">  У Львівській області на понад 50 тисяч абонентів подали до суду через заборгованість за житлово-комунальні послуги." />

Львівські комунальники вибивають через суд борги з 50 тисяч абонентів

logo
Львівські комунальники вибивають через суд борги з 50 тисяч абонентів - главная фотография

 У Львівській області на понад 50 тисяч абонентів подали до суду через заборгованість за житлово-комунальні послуги. Про це повідомив Ігор Цейтлін, начальник головного управління житлово-комунального господарства Львівської ОДА.
 "Станом на серпень подано до суду позови на 52 621 абонента, обсяг заборгованості яких становить 82,4 мільйона гривень.  Відкрито виконавчих проваджень на 33 451 абонента на суму 47,4 мільйона гривень",  - розповів Ігор Цейтлін.
 Керівник додав, що головне управління житлово-комунального господарства здійснює щомісячний моніторинг розрахунків всіх категорій споживачів за надані житлово-комунальні послуги.
 За словами Цейтліна, за рівнем розрахунків за комунальні послуги Львівська область входить у трійку найкращих по Україні.

Оставить свой комментарий: