Апеляційний суд Львівської області засудив до довічного ув'язнення Артура Сушка – ватажка банди, що впродовж 1998 – 2003 років вчинила низку тяжких та особливо тя" />  Апеляційний суд Львівської області засудив до довічного ув'язнення Артура Сушка – ватажка банди, що впродовж 1998 – 2003 років вчинила низку тяжких та особливо тя">  Апеляційний суд Львівської області засудив до довічного ув'язнення Артура Сушка – ватажка банди, що впродовж 1998 – 2003 років вчинила низку тяжких та особливо тя" />

Суд оголосив вирок членам львівської банди Сушка

logo
Суд оголосив вирок членам львівської банди Сушка - главная фотография

 Апеляційний суд Львівської області засудив до довічного ув'язнення Артура Сушка – ватажка банди, що впродовж 1998 – 2003 років вчинила низку тяжких та особливо тяжких злочинів у західних областях України. Інші 18 членів банди отримали від 10 до 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна.
 Також суд задовольнив цивільні позови, згідно з якими засуджені мають компенсувати моральну та матеріальну шкоду потерпілим у розмірі від 5 до 150 тис. грн.
 Нагадаємо, що кримінальна справа стосовно 19 членів банди Сушка перебувала у провадженні апеляційного суду з 12 вересня 2007 року. Серед злочинів, які скоїла банда – кілька вбивств та 22 розбійні напади. Постраждалими у цій справі є близько сотні заможних людей, яких, згідно із свідченнями слідства, піддавали тортурам. Обвинувачення налічувало 140 томів.

Оставить свой комментарий: