Львів не отримує гроші  на потреби медицини, освіти, соціального захисту, адже казначейство блокує перерахування  коштів за платіжними дорученнями Львів" />  Львів не отримує гроші  на потреби медицини, освіти, соціального захисту, адже казначейство блокує перерахування  коштів за платіжними дорученнями Львів">  Львів не отримує гроші  на потреби медицини, освіти, соціального захисту, адже казначейство блокує перерахування  коштів за платіжними дорученнями Львів" />

Держказначейство заборгувало Львову понад 10 млн. гривень

logo
Держказначейство заборгувало Львову понад 10 млн. гривень - главная фотография

 Львів не отримує гроші  на потреби медицини, освіти, соціального захисту, адже казначейство блокує перерахування  коштів за платіжними дорученнями Львівської міської  ради. Відтак, У зв’язку з цим, юридичне управління міської ради готує лист-скерування до Прокуратури України. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради, посилаючись на повідомлення  департаменту гуманітарної політики.
 «Та ситуація, яка  склалася у гуманітарному блоці  міста, є надкритичною. Заборгованості, які зараз лежать у казначействі по медицині, освіті та інших гуманітарних сферах, становлять біля 3,5 млн гривень. Тільки по медицині обов’язкових проплат (на матеріально-технічний стан, запчастини машинам швидкої допомоги, бензин) становлять біля 1 млн. 800 тис. гривень», – зазначив директор департаменту  гуманітарної політики Олег Березюк.
 Нагадаємо, Державна казначейська служба України у Львівській області не виконує платіжні доручення розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету Львова. Сума, на яку не виконано платіжні доручення за захищеними статтями видатків, становить понад 10 млн. гривень.

Оставить свой комментарий: