Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської облдержадміністрації повідомило, що з метою підвищення рівня готовності до ді" />  Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської облдержадміністрації повідомило, що з метою підвищення рівня готовності до ді">  Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської облдержадміністрації повідомило, що з метою підвищення рівня готовності до ді" />

Сьогодні у Львові загудуть сирени

logo
Сьогодні у Львові загудуть сирени - главная фотография

 Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської облдержадміністрації повідомило, що з метою підвищення рівня готовності до дій за призначенням централізованої системи оповіщення сьогодні, 17 жовтня, з 14.40 до 15.00 проводитимуть навчальне оповіщення населення Львова й області за сигналами цивільної оборони з увімкненням електричних сирен і передачею мовної інформації.
 Звучання електричних сирен означає сигнал цивільної оборони «Увага всім!». Почувши його, необхідно негайно увімкнути гучномовці на першому каналі дротового радіомовлення, налаштувати радіоприймачі на хвилю Львівського радіо, телеприймачі – на 12 канал Львівської обласної державної телерадіокомпанії і прослухатие подальше повідомлення головного управління з питань надзвичайних ситуацій Львівської облдержадміністрації.
 Через те, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичних заходів не відпрацьовуватимуть. Населення просять зберігати спокій. 

Оставить свой комментарий: