Відмова політика від дебатів відображає стан публічної політики в цілому." />  Відмова політика від дебатів відображає стан публічної політики в цілому.">  Відмова політика від дебатів відображає стан публічної політики в цілому." />

Політолог заявив, що жоден з кандидатів-мажоритарників Львівщини не є самостійною фігурою

logo
Політолог заявив, що жоден з кандидатів-мажоритарників Львівщини не є самостійною фігурою - главная фотография

 Відмова політика від дебатів відображає стан публічної політики в цілому. Про це під час прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомила політолог, виконавчий директор львівської організації КВУ Оксана Дащаківська.
За її словами, політика повинна бути публічна, вона не може бути кулуарною, все має бути відкритим. Реально кандидати, незважаючи на те, що свою присутність в окрузі демонструють політичною рекламою, є зовсім не готовими до публічності.
 «Кандидати не готові бути публічними особами. Для того, щоб іти на дебати, треба своя точка зору, яку будеш відстоювати. Відмова кандидата йти на дебати означає, що він немає такої точки зору. Кандидати, які заявили про свою участь, не є самостійними фігурами», - зазначила політолог.
 Вона також додала, що, на жаль, вибори не стала дискурсивною площиною: «Кандидати так і не пропонують свого бачення, що ми будемо далі робити з тією державою».

Оставить свой комментарий: